#

Запрошуємо до співпраці

Любі друзі,

Раді повідомити вам, що ми стрімко розвиваємося. З кожним днем ​​до нас приєднуються нові і нові партнери з добрим серцем. Адже сьогодні благодійність дуже важлива - так ми допомагаємо дітям, літнім, бездомним та іншим нужденним людям впоратися з їх труднощами. Хіба це не чудово?

Нещодавно до нас приєдналися перші партнери:

• «Клініка Вихідного Дня»

Це приватний медичний центр для всієї родини, де працюють тільки справжні професіонали! У клініці ви зможете пройти обстеження будь-якого напрямку, для цього підготовлені відповідні фахівці: лор, офтальмолог, психолог, дерматолог, гастроентеролог, хірург, кардіолог та інші. Також тут ви зможете здати будь-які необхідні вам аналізи.

 

• Інтернет-магазин дитячих товарів «Shket.ua»

Один з найбільш зручних, сучасних інтернет-магазинів, який допоможе вам зробити сімейні покупки за вигідними цінами.  В категорії товарів входять дитячі іграшки та ігри, велосипеди, коляски, автокрісла, дитяче взуття та одяг, все необхідне для дитячого спорту, товари для мам і їхніх малюків, канцтовари та нарешті дорослі товари для дому, спорту та відпочинку.

• МЕРЕЖА ЦЕНТРІВ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ м.КИЄВА

Діяльність спрямована на соціальну допомогу при проблемах насильства в сім'ї, людям з інвалідністю, алко / наркозалежним, біженцям, учасникам антитерористичної операції і членам їх сімей, допомога людям, які зіткнулися з важкими життєвими ситуаціями і дітям-сиротам. Також служби займаються консультаціями з приводу усиновлення, опіки і т.д. Є можливість приєднуватися до служби в якості волонтера.

• Торгово-розважальний центр "New Way"

Все, що потрібно для сім'ї: магазини (для покупки їжі, одягу, взуття, техніки, косметики, ліків, товарів для будинку, іграшок і багато чого іншого), розваги для дорослих і дітей (кінотеатр, "Дитяча планета"), ресторани і кафе.

 

Ми завжди готові приймати до своїх лав нових партнерів. Для нас це важливо. Якщо ви зацікавилися, пишіть на пошту koshykdobra.bf@gmail.com або телефонуйте за номером (068) 687 06 57.

З нетерпінням чекаємо вас!

Поділитися новиною

  • fb
  • ins
  • app
  • google plus
  • tw
  • tel

3 коментаря

Залишити коментар

31/01/2022 15:30:05

Оксана

23/10/2021 12:29:31
Добрый день! Поставьте пожалуйста контейнеры в Деснянском районе. Это один из самых больших районов. Здесь люди охотно принесут вам очень много вещей. Спасибо!

Катерина

12/10/2021 15:03:03
Доброго дня! Дуже шкода, що немає контейнера за адресою Бульвар Кольцова. Поставте, будь ласка, хоча б десь у Святошинському р-ні