
22 вересня з міським ценром соцзахисту брали участь у проекті "Юнь Києва запрошує", роздавали добрі речі для добрих людей.
200 кг речей, та дуже багато іграшок знайшли нових господарів)
Багато позитивних емоцій та радості в оченятах діток!!!
Надіюсь, що ми принесли всім радість.
0коментарів