Як ти можеш нам допомогти?

Наша діяльність направлена на покращення якості життя людей, які потрапили в складну ситуацію, і неможлива без допомоги прихильників і волонтерів.

Тут перераховані лише деякі приклади того, як ви можете допомогти нашому фонду.

Брати участь у поїздках в регіони

У регіональні поїздки ми їздимо в будні дні, так як наші партнери (регіональні центри соціального обслуговування, будинку для людей похилого віку та лікарні) не готові приймати гуманітарну допомогу у вихідні.

Допомога на складі

На нашому складі відбувається сортування одягу, підготовка речей до передачі нужденним і перепідготовка до переробки. Склад працює з 9 до 17 годин по буднях.

Pro Bono послуги

Pro Bono допомога - це допомога в питаннях, що вимагають професійних знань і компетенцій. Нам дуже потрібна допомога дизайнерів, HR-фахівців і перекладачів.

Транспортна допомога

У нас багато переїздів по місту, доставка речей в дружні фонди і заборів від організацій-партнерів.

Зібрати посилку для сім’ї, яка це потребує

Відбувається на нашому складі в м.Київ, м. Київ, просп. Академіка Корольова, 1 по буднях з 9 до 17 годин. Якщо в цей час вам незручно, ви можете попросити нас вислати інформацію про сім'ю, і зібрати для них посилку.

Допомога на ярмарках

Допомагаючи на ярмарках, ви збираєте гроші, які дозволять нам зробити більше. Цією волонтерською допомогою можна займатися, коли вам захочеться.

Як стати волонтером

Оберіть, як би ви хотіли допомогти: